Селянське фермерське господарство "Колос"   

Селянське фермерське господарство “Колос” було засноване в 1993 році в смт. Куликівка, Чернігівської області. На сьогоднішній день це сучасне підприємство з розвиненою інфраструктурою, яка забезпечує безперервну роботу виробництва на протязі року. Наше підприємство має ефективну технологію переробки сировини, високоякісне технологічне обладнання, орендні землі, угіддя, виробничі площі, будинки та споруди.

Основновні види діяльності господарства: вирощування зернових та технічних культур, виготовлення комбікормів, розведення свиней та розведення великої рогатої худоби. Кінцевою продукцією замкнутого циклу виробництва, що застосовується у нашому господарстві, є ковбасні вироби та напівфабрикати.

Вся продукція, що виробляється, відповідає технічним умовам (ДСТУ) та технологічним умовам (ТУ У) виробництва ковбасних виробів. На сьогодні весь обсяг продукції під торговою маркою “Куликівські ковбаси, Ратибор II” складає близько 140 найменувань. Це - варені ковбаси, сирокопчені та сиров'ялені ковбаси, сосиски, сардельки, ковбаси смажені, кров'яні та ліверні, шинки, копчені продукти, напівкопчені та варено-копчені ковбаси, напівфабрикати та інші продукти. Система управління якістю стосовно виробництва м'ясопродуктів відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001-2000).

Контроль за якістю продукції ведеться на всіх етапах виробництва, починаючи з етапу вибору сировини. В 2010 році на території ковбасного цеху була введена в експлуатацію виробнича лабораторія для перевірки якості м'ясних виробів.

Якість продукції також підтверджується тим, що “Куликівські ковбаси” є не лише на столі у пересічного громадянина, а і в літніх таборах відпочинку дітей, у лікарняних закладах, школах.

СФГ "Колос" є фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції – “100 кращих товарів України”.

На сьогоднішній день господарство співпрацює з багатьма фірмами по всій Україні та за її межами, має власну мережу доставки й фірмові магазини.

З року в рік популярність “Куликівських ковбас” зростає, а обсяги продажів продукції збільшуються. Скуштуйте наші ковбаси і пізнайте та оцініть їх справжній смак!